KONST / Litografier / Färglitografier 15418183
nr 1541 8183
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerade och numrerade, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:39:37
18/5 12:19:37
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth